סידור תפילה – תפילות וברכות, למה? למתי?

אתר 'סידור תפילה', הינו מאגר תפילות וסגולות לימי השנה, הכולל בין היתר, את התפילות: פרק שירה, קריאת שמע על המיטה (שאומרים לפני השינה), שיר השירים, נשמת כל חי (בנוסח ספרד ובנוסח עדות המזרח) ברכת המזון (בשתי הנוסחאות הנ"ל), תפילת השל"ה, תפילות על פרנסה, תפילות לזמן הריון, סגולות להריון וללידה קלה, סגולות לחולה, סגולות לפרנסה ופרקי תהלים לזמנים שונים. ותפילות רבות נוספות, אותן תוכלו לבחור בתפריט האתר.

אם יש לכם תפילה שברצונכם להוסיף, הערות, הארות וביקורת – תוכלו גם לשלוח לנו אותם ישירות, באמצעות טופס יצירת הקשר

תוכלו גם להצטרף לרשימת התפוצה היחודית שלנו, ולקבל התראות למייל על ימי תפילה מיוחדים במשך השנה

האתר תמיד בהקמה🙂 אנו משתדלים לעדכנו ולהרחיבו בכל עת בתפילות, בברכות ובסגולות נוספות.

קחו חלק בזיכוי הרבים:

נשמח מאוד, ונודה לכם מאוד, אם תעזרו לנו להפיץ את האתר ואת התפילות בכל דרך: שתפו בפייסבוק, העבירו בוואטסאפ, ספרו לחבריכם, הדפיסו תפילות והניחו בבית הכנסת (ברוב התפילות יש גם קובץ PDF מעוצב ונוח להדפסה) וכדומה. כך יהיה גם לכם חלק בזיכוי הרבים העצום הזה!


רוצים לקבל תזכורת לפני ימים מיוחדים לתפילה?
בחרו את הערוץ הנוח לכם והצטרפו:
קבוצת 'המפיצים של תפילה' בוואטסאפ
ערוץ הוואטסאפ של תפילה
» המפיצים של תפילה בטלגרם


בואו לקרוא סיפורי צדיקים מרתקים
 לחצו כאן

7 מחשבות על “סידור תפילה – תפילות וברכות, למה? למתי?”

  1. ישר כח גדול ועצום, שולח לכם יהא רעוה שאומרים אחר פתח אליהו.

    ויהי רעוה מן קדם עתיקא קדישא דכל קדישין, טמירא דכל- טמירין, סתימא דכלא, דיתמשך טלא עילאה מינה למליא רישה דז"א, ולהטיל לחקל תפוחין קדישין בנהירו דאנפין ברעוה ובחדותא דכלא. ויתמשך מן קדם עתיקא קדישא דכל קדישין, טמירא דכל- טמירין, סתימא דכלא, רעותא ורחמי חינא וחיסדא בנהירו עילאה ברעותא וחדוה, עלי ועל כל- בני בתי, ועל כל- הנלוים אלי, ועל כל ישראל עמה. ויפרקינן מכל- עקתין בישין דייתון לעלמא. ויזמין ויתיהיב לנה מזונא ופרנסתא טבתא, בלי צרה ועקתא, ממזלא דכל- מזוני בה תלין. וישזבינן מעינא בישא ומחרבא דמלאך המות ומדינה של גהינם. וייתי לנא ולכל- נפשתנא חינא וחיסדא וחיי אריכי ומזוני רויחי ורחמי מן קדמה. אמן כן יהי רצון, אמן ואמן.

  2. גם אני מצטרף למודים על האתר הנפלא הזה. יש כמה אתרים כמוהו, אבל השילוב של התפילות (והמגוון), יחד עם הפוסטים הקצרים והנחמדים, והרעיון הנפלא של רשימת התפוצה (הצטרפתי אליה! איזה רעיון נהדר!) זה מה שמייחד את האתר.
    תודה לכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Scroll to Top