תודות

אנו ממליצים לכם על האתרים הבאים – כל אחד בתחומו, הצד השווה שבהם, שכולם עזרו ועוזרים לנו בקיום והחזקת האתר – ישלם להם הבורא את שכרם משלם ותהי משכורתם שלמה. האזכור בדף זה הוא בגדר תודה צנועה על עזרתם.

שער ברסלב
האתר המרכזי לחסידות ברסלב, הכולל אלפי מאמרים, מדריכים רוחניים, תולדות חסידות ברסלב, מאות שיעורים וניגונים להאזנה ועוד. ומציע בין היתר לוח זמני היום וכניסת שבת, תיקון הכללי וכדומה ומדור מידע על נסיעות לאומן.

דרך צדיקים – נסיעות לחו"ל, טיסות לאומן ולקברי צדיקים
סוכנות הנסיעות דרך צדיקים, הינה הוותיקה והגדולה ביותר בטיסות לאומן ולקברי צדיקים, ובין לקוחותיה נמנים מוסדות, ועדי עובדים, חצרות חסידיות – ואלפי לקוחות פרטיים, שיכולים להעיד על השירות המעולה, על איכות הנסיעות ועל היחס החם.
לדרך צדיקים מגיעה תודה מיוחדת על העזרה הנדיבה שהיא מגישה לאתר תפילה.

גלאט תור
אם אתם מתכננים נסיעה לאוקראינה, לקברי צדיקים, למסע שרשים או סתם לטיול – אל תהססו להתקשר לגלאט תור. החברה המומחית ביותר בארגון נסיעות כאלה, שגם מפעילה מלונות וקייטרינג בכשרות המהודרת ביותר באוקראינה (בד"צ העדה החרדית, גם לשיטת מרן הבית יוסף זיע"א)

אדפרו תקשורת
אם אתם מעוניינים במרכזיות IP, בשירות מחשבים, בשרת, בשירותי רשת או בחברה שתיתן לכם שירות מחשבים אמין ומקצועי – אנחנו ממליצים על אדפרו תקשורת.


ואם אתם מחפשים מידע על נסיעות לאומן, מלונות כשרים באומן, מסעדות כשרות באומן – זו הכתובת עבורכם

 

סיפורים

אוסף גדול של סיפורים מרתקים. סיפורי צדיקים, סיפורי חסידים, סיפורי ישועות, סיפורי מסירות נפש על קיום מצוות ועל גילוי הנקודה היהודית. מומלץ בחום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.