תודות

אנו ממליצים לכם על האתרים הבאים – כל אחד בתחומו, הצד השווה שבהם, שכולם עזרו ועוזרים לנו בקיום והחזקת האתר – ישלם להם הבורא את שכרם משלם ותהי משכורתם שלמה. האזכור בדף זה הוא בגדר תודה צנועה על עזרתם.

שער ברסלב
האתר המרכזי לחסידות ברסלב, הכולל אלפי מאמרים, מדריכים רוחניים, תולדות חסידות ברסלב, מאות שיעורים וניגונים להאזנה ועוד. ומציע בין היתר לוח זמני היום וכניסת שבת, תיקון הכללי וכדומה ומדור מידע על נסיעות לאומן.

לויטו עיצוב אירועים
אם אתם מחפשים מעצב אירועים ברמה גבוהה, שיתן לכם יחס אישי, יהיה קשוב לצרכים ולרצונות שלכם ויעצב לכם אירוע מדהים שאתם והאורחים שלכם לא תשכחו – אתם בידיים הנכונות…

דרך צדיקים – נסיעות לחו”ל, טיסות לאומן ולקברי צדיקים
סוכנות הנסיעות דרך צדיקים, הינה הוותיקה והגדולה ביותר בטיסות לאומן ולקברי צדיקים, ובין לקוחותיה נמנים מוסדות, ועדי עובדים, חצרות חסידיות – ואלפי לקוחות פרטיים, שיכולים להעיד על השירות המעולה, על איכות הנסיעות ועל היחס החם.
לדרך צדיקים מגיעה תודה מיוחדת על העזרה הנדיבה שהיא מגישה לאתר תפילה.

אדפרו תקשורת
אם אתם מעוניינים במרכזיות IP, בשירות מחשבים, בשרת, בשירותי רשת או בחברה שתיתן לכם שירות מחשבים אמין ומקצועי – אנחנו ממליצים על אדפרו תקשורת.

הפרשת חלה
אתר הפרשת חלה החדש מציע הסברים מפורטים על הפרשת חלה, איך עושים, מה עושים, למה עושים וכדומה. אם אתם רוצים לארגן ערבי הפרשת חלה, נסו לפנות אליהם.

וסתם אתרים קשורים או מומלצים:

סיפורים
אתר הסיפורים הגדול, המכיל מאות סיפורי ישועה, סיפורי צדיקים, סיפורי מסירות נפש של יהודים בשנות גלותם. אתר מדהים שלא כדאי לפספס, המציע בין היתר מדור סיפורי צדיקים ומדור סיפורי הבעל שם טוב ועוד

המנגן – גיא צבי מינץ
הרב גיא צבי מינץ מוביל גישה ישנה\חדשה לנגינה: דגש על ניגון כשר, מנגן כשר ונגינה דקדושה, כמפתח לשינוי רוחני. שכן “השירה והנגינה אינם בידור שמטרתו נוי חיצוני-שטחי, שיעורר ריגוש רגעי נשכח, אלא חכמה שיכולה לעזור להאדם ולעם לתקן כוחותיו”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.